Podstawy obliczeń chemicznych – Damian Mickiewicz

PRZERWA TECHNICZNA – ZAKUP TYMCZASOWO NIEMOŻLIWY.

Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy autorski podręcznik do nauki obliczeń chemicznych, ebook w formacie pfd w cenie 14 PLN.

Podręcznik zawiera:

  • teorię,
  • propozycje prostych do wykonania w domu doświadczeń, ale kluczowych w zrozumieniu zagadnienia,
  • 47 rozwiązanych przykładów, różnymi sposobami,
  • 320 autorskich zadań o różnym poziomie trudności, ułożonych w takiej kolejności, by wprowadzać pojęcia w porządku ułatwiającym zrozumienie, oraz by w zadaniu poprzednim była wskazówka do rozwiązania zadania następnego.

Liczne są przykłady i zadania ułatwiające zagadnienia związane z praktyką laboratoryjną, informacje o często spotykanych błędach obliczeniowych i wskazówki przy wymagających zadaniach. Każdy dział zakończony zadaniami podsumowującymi ten dział.

WSZYSTKIE ZADANIA OPARTE SĄ O DANE LITERATUROWE – NIE MA PRZYPADKOWYCH DANYCH w zadaniach, w których korzysta się z danych tablicowych. Odpowiedzi do wszystkich zadań. 

ISBN: 978-83-949903-0-5

Dostępny jest zarówno drogą bezpośrednią (płatność przelewem) jak i przez Allegro. Dokonując zakupu poza Allegro proszę pamiętać o podaniu adresu e-mail do wysyłki, np. w tytule przelewu lub wysyłając potwierdzenie na adres DMchemik14@gmail.com, dane do przelewu znajdują się poniżej linku do oferty na Allegro. Wysyłka realizowana jest na bieżąco – jeśli po upływie doby od wpłaty nadal czekasz na e-book, poproszę o kontakt pod podanym adresem e-mail. Płatności dokonywane przez PayU nie wymagają nadsyłania potwierdzeń, gdyż powiadomienie o wpłacie otrzymujemy po kilku sekundach.

 Zakup przez Allegro

 

 

 

okładka
spis
przykładowa1
przykładowa2
przykładowa 3