Galeria

Do wszystkich, którzy dysponują cyfrowym aparatem fotograficznym, sprzętem laboratoryjnym lub / i odczynnikami, kierujemy prośbę o nadsyłanie zdjęć odczynników i sprzętu. Fotografować można zarówno same odczynniki, jak i etykiety bądź ciekawe opakowania. Najlepsze zdjęcia, tj. wyraźne i dobrze wykadrowane, zostaną umieszczone w naszej Galerii, z podaniem nicka lub imienia Autora. Zdjęcie można podpisać, w narożniku, niewielką czcionką, nie zasłaniająca obiektu.
Zainteresowanych proszę o kontakt: redakcja(at)biomist.pl – pamiętaj zamiast (at) wstaw @

[highlight style=”red”]Przejdź do GALERII CHEMICZNEJ[/highlight]

Do wszystkich, którzy dysponują cyfrowym aparatem fotograficznym, czasem i ochotą, kierujemy prośbę o nadsyłanie zdjęć roślin. Fotografować można całą roślinę, kwiat, pąk kwitowy, kwiat przekwitnięty, owoc, nasiona, liść (również w różnych porach roku), łodygę, korę, wytwory łodygi (wąsy czepne, ciernie, itp). Fotografować można dowolne rośliny.
Najlepsze zdjęcia, tj. wyraźne i dobrze wykadrowane, zostaną umieszczone w naszej Galerii, z podaniem nicka lub imienia Autora. Zdjęcie można podpisać, w narożniku, niewielką czcionką, nie zasłaniająca obiektu.
Zainteresowanych proszę o kontakt: redakcja(at)biomist.pl – pamiętaj zamiast (at) wstaw @

[highlight style=”red”]Przejdź do GALERII ROŚLINNEJ[/highlight]

dziękuję,
w imieniu Administracji,
Oxygenium

0
Masz przemyślenia? Napisz komentarz!x