Podstawy obliczeń chemicznych – Damian Mickiewicz

Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy autorski podręcznik do nauki obliczeń chemicznych, ebook w formacie pfd w cenie 14 PLN.

Z przyjemnością informujemy, że ze względu na zainteresowanie, trwają prace nad drugą częścią podręcznika. Nowe wydanie (dwuczęściowe), ukaże sie w grudniu. Trwają też prace nad tym, by ukazała się wersja papierowa.

okładka

Podręcznik zawiera:

  • teorię,
  • propozycje prostych do wykonania w domu doświadczeń, ale kluczowych w zrozumieniu zagadnienia,
  • 47 rozwiązanych przykładów, różnymi sposobami,
  • 320 autorskich zadań o różnym poziomie trudności, ułożonych w takiej kolejności, by wprowadzać pojęcia w porządku ułatwiającym zrozumienie, oraz by w zadaniu poprzednim była wskazówka do rozwiązania zadania następnego.

Liczne są przykłady i zadania ułatwiające zagadnienia związane z praktyką laboratoryjną, informacje o często spotykanych błędach obliczeniowych i wskazówki przy wymagających zadaniach. Każdy dział zakończony zadaniami podsumowującymi ten dział.

WSZYSTKIE ZADANIA OPARTE SĄ O DANE LITERATUROWE – NIE MA PRZYPADKOWYCH DANYCH w zadaniach, w których korzysta się z danych tablicowych. Odpowiedzi do wszystkich zadań. 

ISBN: 978-83-949903-0-5

Dostępny jest zarówno poprzez przelewy natychmiastowe jak i tradycyjne.
 Złóż zamówienie

W przypadku przekazów i przelewów tradycyjnych po wypełnieniu formularza zamówienia i po przekierowaniu na stronę Przelewy24.pl należy wybrać w dole strony miniaturę formularza przekazu pieniężnego i przelać środki na jeden dowolny z podanych rachunków ze swojego konta lub za pośrednictwem placówki pocztowej. W tym przypadku realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności (1-3 dni roboczych).przekaz
Spis treści i przykładowe strony:
spis
przykładowa1
przykładowa2
przykładowa 3