Książkowe wydanie “Podstaw obliczeń chemicznych”!

Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy autorski podręcznik do nauki obliczeń chemicznych, ebook w formacie pdf lub książka w formacie B5.

Sprzedaż wersji papierowej jest już otwarta! Kliknięcie w przycisk zamówienia przekierowuje do formularza zamówień.

UWAGA: wraz z uruchomieniem kanału zamówień wersji papierowej zostanie także zaktualizowana wersja elektroniczna – nowy plik będzie zawierał wykonane na nowo elementy graficzne, co jest związane z dostosowaniem opracowania do wymogów drukarskich. W związku z tym zdecydowano o ujednoliceniu wersji elektronicznej z wersją papierową i na życzenie będzie możliwa aktualizacja pliku (bez dodatkowej opłaty) pliku zakupionego po 22.03.19 (tj. obecne wydanie).

W przypadku zakupu wersji elektronicznej, gdy plik nie dociera po upływie 24 godzin od wpłaty lub chcesz zaktualizować plik (zakupiony po 22.03.19) – proszę o kontakt na adres: DMchemik14(małpka)gmail.com.

Wersja papierowa: format B5 (235×165 mm), stron 240. Cena (wraz z przesyłką) zależy od wielkości zamówienia i wynosi:

37 PLN/szt przy zamówieniu 1 – 2 sztuk,

35 PLN/szt. przy zamówieniu 3 – 9 sztuk,

33 PLN/szt przy zamówieniu co najmniej 10 sztuk

Dla posiadaczy wersji elektronicznej – cena obniżona do 30 PLN za pierwszy egzemplarz. W sprawie zakupu po cenie ulgowej proszę o kontakt na podany wyżej adres e-mail. Odbiór osobisty możliwy w centrum Łodzi po wcześniejszym uzgodnieniu. O nadaniu przesyłki informujemy wysyłając sms zawierajacy dane identyfiklacyjne  przesyłki na numer podany podczas zukupu.

Wersja elektroniczna: format arkusza A4, format pliku: pdf, stron 168 – cena wynosi 14 PLN i nie zależy od wielkości zamówienia. W związku z zainteresowaniem i pytaniami podręcznik został rozbudowany o dodatkowe działy i podzielony na dwa tomy. Prace nad drugim tomem (zawierającym zagadnienia: efekty energetyczne, kinetykę chemiczną, równowagi chemiczne (w tym równowagi w roztworach wodnych) i podstawy elektrochemii) z przyczyn losowych zostały przedłużone i termin udostępnienia tomu drugiego zostanie ogłoszony po zakończeniu zasadniczych prac nad nim.

Okładka

Podręcznik zawiera (nowe wydanie, część I):

  • teorię,
  • dodatkowe komentarze i wskazówki w stosunku do wydania I,
  • propozycje prostych do wykonania w domu doświadczeń, ale kluczowych w zrozumieniu zagadnienia,
  • 48 rozwiązanych przykładów, różnymi sposobami (o 1 więcej niż w wydaniu I, dodany w rozdziale poświęconym rozpuszczalności),
  • 327 autorskich zadań o różnym poziomie trudności, ułożonych w takiej kolejności, by wprowadzać pojęcia w porządku ułatwiającym zrozumienie, oraz by w zadaniu poprzednim była wskazówka do rozwiązania zadania następnego – o 7 więcej niż w wydaniu pierwszym.
  • dodatkowy rozdział poświęcony reakcjom związków wielofunkcyjnych.

Spis treści wersji elektronicznej:

spis treści

Spis treści wersji papierowej (B5):

b5

Liczne są przykłady i zadania ułatwiające zagadnienia związane z praktyką laboratoryjną, informacje o często spotykanych błędach obliczeniowych i wskazówki przy wymagających zadaniach. Każdy dział zakończony zadaniami podsumowującymi ten dział.

WSZYSTKIE ZADANIA OPARTE SĄ O DANE LITERATUROWE – NIE MA PRZYPADKOWYCH DANYCH w zadaniach, w których korzysta się z danych tablicowych. Odpowiedzi do wszystkich zadań.

ISBN:

978-83-949903-1-2 – seria elektroniczna:

978-83-949903-2-9 – część I

978-83-949903-5-0 – część II (jeszcze niedostępna)

978-83-949903-3-6 -seria drukowana

978-83-949903-4-3 – część I

978-83-949903-6-7 – część II (jeszcze niedostępna)

Dostępny jest zarówno poprzez przelewy natychmiastowe jak i tradycyjne (instrukcja poniżej).

Złóż zamówienie na wersję papierową

Złóż zamówienie na ebook

W przypadku przekazów i przelewów tradycyjnych po wypełnieniu formularza zamówienia i po przekierowaniu na stronę Przelewy24.pl należy wybrać w dole strony miniaturę formularza przekazu pieniężnego i przelać środki na jeden dowolny z podanych rachunków ze swojego konta lub za pośrednictwem placówki pocztowej. W tym przypadku realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności (1-3 dni roboczych).przekaz
Spis treści i przykładowe strony:

przykładowa1
przykładowa2

Print Friendly, PDF & Email

Kategorie: Inne artykuły

Pozostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.