Podstawy obliczeń chemicznych

Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy autorski podręcznik do nauki obliczeń chemicznych, ebook w formacie pdf w cenie 14 PLN.

Od dnia 23.03 następuje wysyłka wyłącznie pierwszej części kolejnego  wydania – rozbudowanego o drugi tom.   

W przypadku, gdy plik nie dociera po upływie 24 godzin od wpłaty – proszę o kontakt na adres: DMchemik14(małpka)gmail.com.

W oczekiwaniu jest druk nakładu papierowego: format B5 (235×165 mm), stron 240. Planowana cena (wraz z przesyłką) to 37 PLN. Wkrótce będzie możliwe składanie zamówień na wersję papierową. Prace nad drugim tomem – z przyczyn losowych zostały przedłużone i termin udostępnienia tomu drugiego zostanie ogłoszony po zakończeniu zasadniczych prac.

Okładka

Podręcznik zawiera (nowe wydanie, część I):

  • teorię,
  • dodatkowe komentarze i wskazówki w stosunku do wydania I,
  • propozycje prostych do wykonania w domu doświadczeń, ale kluczowych w zrozumieniu zagadnienia,
  • 48 rozwiązanych przykładów, różnymi sposobami (o 1 więcej niż w wydaniu I, dodany w rozdziale poświęconym rozpuszczalności),
  • 327 autorskich zadań o różnym poziomie trudności, ułożonych w takiej kolejności, by wprowadzać pojęcia w porządku ułatwiającym zrozumienie, oraz by w zadaniu poprzednim była wskazówka do rozwiązania zadania następnego – o 7 więcej niż w wydaniu pierwszym.
  • dodatkowy rozdział poświęcony reakcjom związków wielofunkcyjnych.

spis treści

Liczne są przykłady i zadania ułatwiające zagadnienia związane z praktyką laboratoryjną, informacje o często spotykanych błędach obliczeniowych i wskazówki przy wymagających zadaniach. Każdy dział zakończony zadaniami podsumowującymi ten dział.

WSZYSTKIE ZADANIA OPARTE SĄ O DANE LITERATUROWE – NIE MA PRZYPADKOWYCH DANYCH w zadaniach, w których korzysta się z danych tablicowych. Odpowiedzi do wszystkich zadań.

ISBN: 978-83-949903-0-5

Dostępny jest zarówno poprzez przelewy natychmiastowe jak i tradycyjne.
Złóż zamówienie

W przypadku przekazów i przelewów tradycyjnych po wypełnieniu formularza zamówienia i po przekierowaniu na stronę Przelewy24.pl należy wybrać w dole strony miniaturę formularza przekazu pieniężnego i przelać środki na jeden dowolny z podanych rachunków ze swojego konta lub za pośrednictwem placówki pocztowej. W tym przypadku realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności (1-3 dni roboczych).przekaz
Spis treści i przykładowe strony:

przykładowa1
przykładowa2
przykładowa 3

Print Friendly, PDF & Email

Kategorie: Inne artykuły

Pozostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.