Podręcznik “Podstawy obliczeń chemicznych”

Martwisz się  sprawdzianem, maturą, kolokwium, albo zadania z chemii fizycznej spędzają Ci sen z powiek? Mamy coś, co pozwala przygotować się do nich odpowiednio oraz zrozumieć wiele “trudnych” zagadnień. Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy autorski podręcznik do nauki obliczeń chemicznych, ebook w formacie pdf (części I i II) lub książka papierowa w formacie B5 (obecnie tylko część I). Dedykowany także nauczycielom, którzy znajdą proste sposoby wyjaśniania skomplikowanych zagadnień, oraz rozwiązania problemów.

Od dnia 28.05.22 do wyczerpania nakładu pierwszej części drukowanej obowiązuje promocja “2 w cenie 1”. Kupując papierową wersję części pierwszej (30 PLN) dostajesz także część II w wersji elektronicznej gratis. Kupując część II (25 PLN) dostajesz część I w wersji elektronicznej gratis. Gratisy przesyłam ręcznie w osobnej wiadomości: czas oczekiwania na gratis może wynosić kilka godzin po zaksięgowaniu się zamówienia.Odbiór osobisty wersji papierowej możliwy w Łodzi po wcześniejszym uzgodnieniu. W tej sprawie prosimy o kontakt na podany niżej adres e-mail przed złożeniem zamówienia.

W przypadku zakupu wersji elektronicznej, gdy plik nie dociera po upływie 24 godzin od wpłaty – proszę o kontakt na adres: DMchemik14(małpka)gmail.com.

Seria drukowana (ISBN serii: 978-83-949903-3-6)

Część I:

format B5 (235×165 mm), stron 240, ISBN978-83-949903-4-3. Cena regularna (wraz z przesyłką) wynosi 30 PLN i nie zależy od wielkości zamówienia.

Zobacz spis treści części I

Część II:

Jeszcze niedostępna. ISBN 978-83-949903-6-7

Wersja elektroniczna (ISBN seii 978-83-949903-1-2):

Część I:

format arkusza A4, format pliku: pdf, stron 168, ISBN 978-83-949903-2-9 – cena wynosi 14 PLN i nie zależy od wielkości zamówienia.

Część II:

format arkusza A4, format pliku: pdf, stron 290, ISBN 978-83-949903-5-0 – cena wynosi 25 PLN i nie zależy od wielkości zamówienia. Od dnia 28.05.22 w przedaży znajduje się plik z usuniętymi błędami drukarskimi – osoby, które nabyły plik w dniach 01.12.21 – 27.05.22 sukcesywnie otrzymują link do pobrania aktualnego pliku wraz z wykazem zmian.

Zobacz spis treści części II

Podręcznik (obie części) zawiera:

  • teorię (w części II głównie z chemi fizycznej),
  • komentarze, wskazówki, informacje o typowych błędach
  • propozycje prostych do wykonania w domu doświadczeń, ale kluczowych w zrozumieniu zagadnienia,
  • rozwiązanych różnymi sposobami przykładów: 48 w części I i 51 w II,
  • 327 autorskich zadań w części I i 148 w części II. O różnym poziomie trudności, ułożonych w takiej kolejności, by wprowadzać pojęcia w porządku ułatwiającym zrozumienie, oraz by w zadaniu poprzednim była wskazówka do rozwiązania zadania następnego.

Liczne są przykłady i zadania ułatwiające zagadnienia związane z praktyką laboratoryjną, informacje o często spotykanych błędach obliczeniowych i wskazówki przy wymagających zadaniach. Każdy dział zakończony zadaniami podsumowującymi ten dział.

WSZYSTKIE ZADANIA OPARTE SĄ O DANE LITERATUROWE – NIE MA PRZYPADKOWYCH DANYCH w zadaniach, w których korzysta się z danych tablicowych. Odpowiedzi do wszystkich zadań.

Sprawdź opinie

Dostępny jest zarówno poprzez przelewy natychmiastowe jak i tradycyjne (instrukcja poniżej).

Złóż zamówienie na wersję papierową, część I
+ gratis: ebook cz. II

Złóż zamówienie na ebook
(część I)

Złóż zamówienie na ebook, część II
+ gratis: ebook cz. I

W przypadku przekazów i przelewów tradycyjnych po wypełnieniu formularza zamówienia i po przekierowaniu na stronę Przelewy24.pl należy wybrać w dole strony miniaturę formularza przekazu pieniężnego i przelać środki na jeden dowolny z podanych rachunków ze swojego konta lub za pośrednictwem placówki pocztowej. W tym przypadku realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności (1-3 dni roboczych).


Podgląd przykładowych stron:

przykładowa1
przykładowa2

Print Friendly, PDF & Email

Kategorie: Inne artykuły

2s Komentarzy

Pozostaw odpowiedź

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.