Podstawy obliczeń chemicznych

Przedstawiamy Państwu nasz pierwszy autorski podręcznik do nauki obliczeń chemicznych, ebook w formacie pfd w cenie 14 PLN.

PROMOCJA WALENTYNKOWA! DO 17.02 OBOWIĄZUJE CENA PROMOCYJNA 10 PLN!

Z przyjemnością informujemy, że ze względu na zainteresowanie, trwają prace nad drugą częścią podręcznika. Nowe wydanie (dwuczęściowe), ukaże się na przełomie roku. Trwają też prace nad tym, by ukazała się wersja papierowa.

okładka

Podręcznik zawiera:

  • teorię,
  • propozycje prostych do wykonania w domu doświadczeń, ale kluczowych w zrozumieniu zagadnienia,
  • 47 rozwiązanych przykładów, różnymi sposobami,
  • 320 autorskich zadań o różnym poziomie trudności, ułożonych w takiej kolejności, by wprowadzać pojęcia w porządku ułatwiającym zrozumienie, oraz by w zadaniu poprzednim była wskazówka do rozwiązania zadania następnego.

Liczne są przykłady i zadania ułatwiające zagadnienia związane z praktyką laboratoryjną, informacje o często spotykanych błędach obliczeniowych i wskazówki przy wymagających zadaniach. Każdy dział zakończony zadaniami podsumowującymi ten dział.

WSZYSTKIE ZADANIA OPARTE SĄ O DANE LITERATUROWE – NIE MA PRZYPADKOWYCH DANYCH w zadaniach, w których korzysta się z danych tablicowych. Odpowiedzi do wszystkich zadań.

ISBN: 978-83-949903-0-5

Dostępny jest zarówno poprzez przelewy natychmiastowe jak i tradycyjne.
Złóż zamówienie

W przypadku przekazów i przelewów tradycyjnych po wypełnieniu formularza zamówienia i po przekierowaniu na stronę Przelewy24.pl należy wybrać w dole strony miniaturę formularza przekazu pieniężnego i przelać środki na jeden dowolny z podanych rachunków ze swojego konta lub za pośrednictwem placówki pocztowej. W tym przypadku realizacja zamówienia nastąpi po zaksięgowaniu płatności (1-3 dni roboczych).przekaz
Spis treści i przykładowe strony:
spis
przykładowa1
przykładowa2
przykładowa 3

Your ads will be inserted here by

Easy Plugin for AdSense.

Please go to the plugin admin page to
Paste your ad code OR
Suppress this ad slot.

Print Friendly, PDF & Email

Kategorie: Inne artykuły

Pozostaw odpowiedź

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.